a Tegola - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Tegola - značka/výrobce
 

Tegola - značka/výrobce

 

Firma Tegola se specializuje na výrobu střešních produktů a ucelených střešních systémů. V naší nabídce si vyberete zastřešení vhodné pro méně namáhané stavby, ale také zejména pro střechy do nejnáročnějších podmínek.  

Asfaltové šindele značky Tegola chrání stavby a domovy po celé Evropě již bezmála 50 let a zastupují na evropském trhu 43% podíl. Na českém trhu se šindele těší oblibě od roku 1991 zejména díky své vysoké kvalitě, která se projevuje dlouhodobou životností, odolností vůči klimatickým vlivům a dlouhodobou udržitelností původní barvy. Flexibilní šablony umožní pohodlně vytvořit i ty nejsložitější střešní detaily. Posyp je tvořen z různě tvarově a velikostně odlišných granulek, které do sebe dokonale zapadají a neodpadávají. Během celého výrobního procesu klade Tegola důraz na zodpovědné chování vůči životnímu prostředí, o čemž svědčí i řada certifikátů, které produkty značky Tegola získávají. Produkty neobsahují toxické látky a jsou zdravotně nezávadné. S výběrem i výpočtem potřebného materiálu vám rádi poradíme.

    

 

 

Výhody šindelů Tegola:

  • Snadná instalace 
  • Vysoce flexibilní - i pro ty nejsložitější detaily
  • Odolné krupobití i UV záření
  • Záruka dle typu - až 40 let
  • Keramizované granule na povrchu

Tegola - produkty

Řazení:      Cena: 

Sklolaminátová prosvětlovací krytina Wellglass

Tegola Sklolaminátová prosvětlovací krytina Wellglass
Prosvětlovací krytina Wellglass disponuje dlouhou životností, vysokou odolností vůči UV záření a odolává běžnému krupobití. Wellglass je ideální pro prosvětlení střeh i stěn a dostupná v různých šířkách a barvách.
 
od 234,63 Kč/m2 s DPH

Asfaltový šindel Tegola Top Rectangular

Tegola Asfaltový šindel Tegola Top Rectangular
Asfaltový šindel Tegola Top Traditional ve tvaru obdélníku z vysoce kvalitního oxidovaného asfaltu je vhodný především na šikmé střechy méně namáhaných budov v mírných oblastech. Bezpečný sklon střechy je 18 °.
 
od 246,84 Kč/m2 s DPH
 

Asfaltový šindel Tegola Master P

Tegola Asfaltový šindel Tegola Master P
Asfaltový šindel Tegola Master P je laminovaný vícevrstvý šindel s plastickým povrchem vyrobený z vysoce kvalitního APP modifikovaného asfaltu s hluboce zalisovaným keramickým granulátem. Bezpečný sklon střechy je 20 °.
 
od 277,82 Kč/m2 s DPH

Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular

Tegola Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular
Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular ve tvaru obdélníku je vyrobený z kvalitního oxidovaného asfaltu a jeho největší předností je nepřekonatelná pevnost a flexibilita. Je vhodný na šikmé střechy i v těch nejnáročnějších podmínkách.
 
od 322,34 Kč/m2 s DPH