a Tegola - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Tegola - značka/výrobce
 

Tegola - značka/výrobce

 

Firma Tegola se specializuje na výrobu střešních produktů a ucelených střešních systémů.

Asfaltové šindele značky Tegola chrání stavby a domovy po celé Evropě již bezmála 50 let a zastupují na evropském trhu 43% podíl. Na českém trhu se šindele těší oblibě od roku 1991 zejména díky své vysoké kvalitě, která se projevuje dlouhodobou životností, odolností vůči klimatickým vlivům a dlouhodobou udržitelnost původní barvy. Flexibilní šablony umožní pohodlně vytvořit i ty nejsložitější střešní detaily. Posyp je tvořen z různě tvarově a velikostně odlišných granulek, které do sebe dokonale zapadají a neodpadávají. Během celého výrobního procesu klade Tegola důraz na zodpovědné chování vůči životnímu prostředí, o čemž svědčí i řada certifikátů dokladujících předchozí tvrzení. Produkty neobsahují toxické látky a jsou zdravotně nezávadné. S výběrem i výpočtem potřebného materiálu vám rádi poradíme.

    

V nabídce si vyberete zastřešení vhodné pro méně namáhané stavby, ale zejména pro střechy do nejnáročnějších podmínek.  

Společnost Tegola je světovou jedničkou na trhu již od roku 1971. Značka má své kořeny v malebném Italském městečku Vittorio Veneto a od svých počátků se specializuje na výrobu střešních produktů a systémů, v níž je proslulá svojí špičkovou kvalitou. Tegola neustále invouje výrobní systémy se zaměřením na environmentální udržitelnost.

 

Výhody šindelů Tegola:

  • Snadná instalace 
  • Vysoce flexibilní - i pro ty nejsložitější detaily
  • Odolné krupobití i UV záření
  • Záruka dle typu - až 40 let
  • Keramizované granule na povrchu

Tegola - produkty

Řazení:      Cena: 

Asfaltový šindel Tegola Top Rectangular

Tegola Asfaltový šindel Tegola Top Rectangular
Asfaltový šindel Tegola Top Traditional ve tvaru obdélníku z vysoce kvalitního modifikovaného asfaltu je vhodný především na šikmé střechy méně namáhaných budov v mírných oblastech. Bezpečný sklon střechy je 18 °.
 
od 238,73 Kč/m2 s DPH

Asfaltový šindel Tegola Master P

Tegola Asfaltový šindel Tegola Master P
Asfaltový šindel Tegola Master P je laminovaný vícevrstvý šindel s plastickým povrchem vyrobený z vysoce kvalitního APP modifikovaného asfaltu s hluboce zalisovaným keramickým granulátem. Ideální na střechy se sklonem 20 °.
 
od 317,87 Kč/m2 s DPH
 

Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular

Tegola Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular
Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular ve tvaru obdélníku je vyrobený z kvalitního APP modifikovaného asfaltu a jeho největší předností je nepřekonatelná pevnost a flexibilita. Je vhodný na šikmé střechy i v těch nejnáročnějších podmínkách.
 
od 331,06 Kč/m2 s DPH