Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Dakota - značka/výrobce
 

Dakota - značka/výrobce

 

Společnost Dakota je italský výrobce řady materiálů pro stavebnictví. Hlavním zaměřením společnosti Dakota je výroba odvodňovacích systémů - odvodňovací žlaby Taurus, odvodňovací žlaby Pegasus, monolitické revizní šachty, poklopy, rošty různých rozměrů a barev, geigry a vpustě. Společnost Dakota vyrábí také velmi kvalitní ventilační mřížky, v měděném a hliníkovém provedení.

Dakota - produkty

Řazení:      Cena:  1 | 2 | 3 | 4další ››

Ventilační mřížka Cu a Al hranatá

Dakota Ventilační mřížka Cu a Al hranatá
Hranaté hliníkové ventilační mřížky Dakota matné hliníkové barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z hliníku. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 239,27 Kč/ks s DPH

Ventilační mřížka kulatá hliníková

Dakota Ventilační mřížka kulatá hliníková
Kulaté hliníkové ventilační mřížky Dakota matné hliníkové barvy s integrovanou síťkou proti hmyzu jsou vyrobené z hliníku. Díky svému materiálu jsou obzvláště odolné vůči stárnutí způsobenému atmosférickými vlivy.
 
od 140,70 Kč/ks s DPH
 

Ventilační mřížka měděná kulatá

Dakota Ventilační mřížka měděná kulatá
Ventilační mřížky kulaté, vyrobené z mědi se zabudovanou síťkou proti hmyzu. Pro vnitřní i vnější aplikaci.
 
od 281,40 Kč/ks s DPH

Upevňovací klip pro stínící tkaniny

Dakota Upevňovací klip pro stínící tkaniny
Upevňovací klipy Dakota zelené barvy slouží pro upevnění stínících tkanin na dráty (např. pletivo) a to především k upevnění Dakota Sunizol. Upevňovací klip umožňuje uchycení stínící sítě k drátu o průměru do 8 mm.
 
od 5,57 Kč/ks s DPH
 

Signalizační páska Dakota

Dakota Signalizační páska Dakota
Dakota signalizační páska o šíři 50 mm s červeno-bílými pruhy slouží k vymezení, nebo ohraničení daného prostoru. Své uplatnění najde signalizační páska ve stavebnictví, při ohraničování výkopů či stavenišť.
 
od 141,39 Kč/ks s DPH

Podložka k terči pod dlažbu

Dakota Podložka k terči pod dlažbu
Dakota Podložka k terči pod dlažbu efektivně vymezuje nerovnosti a vyrovnává výškové rozdíly při nasazení na terč určený pro suchou pokládku dlažby na pevný podklad.
 
od 6,84 Kč/ks s DPH
 

Terč pod dlažbu plastový

Dakota Terč pod dlažbu plastový
Dakota plastové terče pod dlažbu s vymezovacími trny jsou určeny pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad a umožňují pevné rozebíratelné spojení dlaždic libovolného rozměru.
 
od 7,74 Kč/ks s DPH

Odvodňovací žlab Pegasus

Dakota Odvodňovací žlab Pegasus
Odvodňovací žlab Pegasus je vyroben ze stabilizovaného polypropylenu a je určený pro odvodnění dešťové vody z chodníků, pěších zón, dvorků, ploch okolo bazénů, prostor s příležitostným pojezdem osobních automobilů atd.
 
od 120,04 Kč/ks s DPH
 

Žlab Taurus

Dakota Žlab Taurus
Žlab Dakota Taurus v provedení z polyetylenu s vysokou hustotou je odolný široké řadě kyselin, solí a karbidů. Může být použit pro odtok vody v blízkosti silnic, parkovišť, pěších zón atd. Dále také na místech , kde je nutná vysoká záruka hygieny.
 
od 241,98 Kč/ks s DPH

Block systém

Dakota Block systém
Dakota Block systém je určen pro odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Block systém zabraňuje případnému posunu mříží v kanálku a brání případnému snadnému odcizení mříží.
 
od 84,17 Kč/ks s DPH
 

Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus

Dakota Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus
Tyto koncovky, záslepky a redukce jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Taurus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 46,16 Kč/ks s DPH

Výztužný profil

Dakota Výztužný profil
Výztužný profil je určený pro odvodňovací žlaby Taurus jakékoliv velikosti. V místech s předpokládaným vyšším provozem těžších vozidel se doporučuje opatřit hrany žlabů výztužným profilem.
 
od 168,32 Kč/ks s DPH
 
 
1 | 2 | 3 | 4další ››