a Covernit - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Covernit - značka/výrobce
 

Covernit - značka/výrobce

 

Značka COVERNIT vznikla spojením mnohaletých zkušeností a myšlenky nabízet zákazníkům zboží, které jim pomůže efektivně a zejména pohodlně vylepšovat okolí domu a zahrady.

COVERNIT nabízí širokou škálu produktů. Členové týmu, kteří v oboru pracují již od roku 1995, neustále sledují trendy a rozšiřují nabídku o další funkční a dlouhodobě udržitelné prvky, které reagují na skutečné potřeby zákazníků.
Rozrůstající se portfolio nyní zahrnuje stavební a střešní doplňky, produkty pro oplocení, odvodnění a pohodlné pěstování.

Polykarbonátové skleníky, obrubníky, pařeniště a vyvýšené záhony značky COVERNIT se během posledních dvou let staly nedílnou součástí stovek českých zahrad.

Covernit - produkty

Řazení:      Cena: 

Zahradní skleník z polykarbonátu Baltik

Covernit Zahradní skleník z polykarbonátu Baltik
Akce
Jeden z nejodolnějších skleníků obloukového typu. Extra pevný a robustní skleník s dlouhodobou životností. Výroba v EU. Ocelová pozink. konstrukce opláštěná dutinkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm, nebo 6 mm. Zahradní skleník nevyžaduje stavbu základů.
 
od 8 630,80 Kč/ks s DPH

Zahradní skleník z polykarbonátu Classic

Covernit Zahradní skleník z polykarbonátu Classic
Akce
Robustní zahradní skleník s dlouhodobou životností. Ocelová pozinkovaná konstrukce opláštěná dutinkovým polykarbonátem o tloušťce 4, nebo 6 mm. Zahradní skleník nevyžaduje stavbu základů
 
od 9 657,31 Kč/ks s DPH
 

Zahradní skleník z polykarbonátu Standard

Covernit Zahradní skleník z polykarbonátu Standard
Akce
Robustní zahradní skleník ve tvaru lomeného oblouku vyrobený ze zesílené pozinkované konstrukce a zdravotně nezávadného polykarbonátu. Umožňuje pěstovat vyšší rostliny
 
od 11 599,33 Kč/ks s DPH

Střešní okno pro zahradní skleník Baltik

Covernit Střešní okno pro zahradní skleník Baltik
Střešní ventilační okno pro obloukový zahradní skleník Covernit Baltik. Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník z profilované pozink. oceli.
 
od 1 547,16 Kč/ks s DPH
 

Síť pro ohrazení stavenišť

Covernit Síť pro ohrazení stavenišť
Síť pro ohrazení stavenišť ze stabilizovaného polyetylenu, který zajišťuje vysokou odolnost vůči mechanickému namáhání a dalším vlivům, je určená k ohrazení stavenišť, výkopů, vytvoření pěšího koridoru, apod.
 
od 30,60 Kč/m2 s DPH