a Extrudovaný polystyren - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Tepelné izolace    Extrudovaný polystyren
 

Extrudovaný polystyren

 

Extrudovaný poystyren je určen pro ploché střechy, obrácené střechy, zelené střechy, podlahy, vnější střechy, vnější stěny pro styk se zeminou a spodní stavby. Extrudované polystyrenové desky jsou vyrobeny speciálním způsobem - extrudací a jsou opatřeny polodrážkou nebo kolmou hranou. Standardní rozměry extrudovaných polystyrenů jsou 1200 x 625 mm.

Extrudovaný polystyren se vyrábí v různých barvách, tyto barvy však značí pouze výrobce, nikoli typ, kvalitu, či pevnost XPS.

Extrudovaný polystyren je stěžejní prvek pro jakýkoliv systém zateplení Vaší stavby.

V oblasti soklu, na špalety, nebo v ploše fasády se používají extrudované polystyreny se zdrsněným povrchem pro vyšší přilnavost lepidla.

Extrudovaný polystyren se vyznačuje vyšší pevností v tlaku než běžné pěnové polystyreny a minimální nasákavostí vlhkosti.

Produkty v kategorii Extrudovaný polystyren

 
vše                  
 
Řazení:      Cena: 

Synthos XPS Prime 30 L hladký polodrážka

Extrudovaný polystyren Synthos XPS Prime 30 L hladký polodrážka
Český výrobek
Styro XPS HP-L jsou vysoce efektivní a moderní izolační desky s hladkým povrchem. Díky polodrážce jsou připraveny pro velmi snadnou a kvalitní instalaci. Tepelná vodivost | 30 mm λ=0,033 W/mK | 40 - 400 mm λ=0,034 W/mK
 
od 96,84 Kč/ks s DPH

Extrudovaný polystyren Synthos XPS Prime zdrsněný povrch

Extrudovaný polystyren Extrudovaný polystyren Synthos XPS Prime zdrsněný povrch
Český výrobek
Styro XPS SP-I jsou moderní izolační desky se strukturovaným povrchem na obou stranách, který zajišťuje vynikající přilnavost, a rovnou hranou. Disponují také dlouhou životností. Tepelná vodivost | 20 - 30 mm λ=0,033 W/mK | 40 - 400 mm λ=0,034 W/mK
 
od 64,50 Kč/ks s DPH
 
 

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Tepelné izolace    Extrudovaný polystyren