Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Tepelné izolace    Extrudovaný polystyren
 

Extrudovaný polystyren

 

Extrudovaný poystyren je určen pro ploché střechy, obrácené střechy, zelené střechy, podlahy, vnější střechy, vnější stěny pro styk se zeminou a spodní stavby. Extrudované polystyrenové desky jsou vyrobeny speciálním způsobem - extrudací a jsou opatřeny polodrážkou nebo kolmou hranou. Standardní rozměry extrudovaných polystyrenů jsou 1200 x 625 mm.

Extrudovaný polystyren se vyrábí v různých barvách, tyto barvy však značí pouze výrobce, nikoli typ, kvalitu, či pevnost XPS.

Extrudovaný polystyren je stěžejní prvek pro jakýkoliv systém zateplení Vaší stavby.

V oblasti soklu, na špalety, nebo v ploše fasády se používají extrudované polystyreny se zdrsněným povrchem pro vyšší přilnavost lepidla.

Extrudovaný polystyren se vyznačuje vyšší pevností v tlaku než běžné pěnové polystyreny a minimální nasákavostí vlhkosti.

Produkty v kategorii Extrudovaný polystyren

 
vše        
 
Řazení:      Cena: 

Synthos XPS Prime 30 L hladký polodrážka

Extrudovaný polystyren Synthos XPS Prime 30 L hladký polodrážka
Český výrobek
Moderní izolační desky s hladkým povrchem a polodrážkovou hranou. Efektivní izolační desky styro XPS se vyrábí extruzí tvrdé polystyrenové pěny XPS a následně jsou opracovány pomocí nejmodernější technologie s velmi přesným frézováním a broušením. Tím vz
 
od 101,64 Kč/ks s DPH

Extrudovaný polystyren Synthos XPS Prime zdrsněný povrch

Extrudovaný polystyren Extrudovaný polystyren Synthos XPS Prime zdrsněný povrch
Český výrobek
Moderní izolační desky se strukturovaným povrchem na obou stranách a rovnou hranou. Efektivní izolační desky styro XPS se vyrábí extruzí tvrdé polystyrenové pěny XPS. Následně jsou opracovány pomocí nejmodernější technologie s velmi přesným frézováním,
 
od 114,59 Kč/ks s DPH
 
 

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Tepelné izolace    Extrudovaný polystyren