a Onduline - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Střešní krytina    Onduline
 

Onduline

 
Pokračujte v nákupu:   Deska Onduline   |   Doplňky k deskám

Onduline je mimořádně kvalitní střešní a obkladová vlnitá krytina z organických vláken. Tato vlákna jsou sycena bitumenem a tvarovaná tlakem při vysoké teplotě do tvaru vlnitých desek.

Onduline vlnitá krytina je ideální pro transport, manipulaci a skladování a z hlediska technologie montáže je použitelná pro široké spektrum možností na všechny typy střech od sklonu 5°!

Lehká střešní krytina Onduline je vhodná pro hospodářské stavby, rekreační objekty i občanskou výstavbu. Majitel ocení užitné vlastnosti, nízkou cenu, velkou krycí plochu s malým prořezem odpadu.

Produkty v kategorii Onduline

 
vše        
 
Řazení:      Cena: 

Deska Onduline

Onduline Deska Onduline
Onduline Classic original je mimořádně kvalitní střešní a obkladová vlnitá krytina o tloušťce 3 mm vyrobená z organických vláken. Střešní krytina je vhodná pro hospodářské i rekreační stavby a občanskou výstavbu.
 
od 186,22 Kč/m2 s DPH

Hřebenáč Onduline

Onduline Hřebenáč Onduline
Onduline Hřebenáč je vyrobený z kvalitního bitumenu o tloušťce 3 mm. Slouží jako doplněk k vlnitým deskám značky Onduline. Díky pružnosti materiálu je vysoce přizpůsobivý všem střechám a jejich sklonům.
 
od 301,27 Kč/ks s DPH
 

Hřeby Onduline s PVC hlavou

Onduline Hřeby Onduline s PVC hlavou
Onduline Hřeby s PVC hlavou jsou střešní hřeby s celoplastovou hlavou o celkové délce 65 mm a průměru 2,8 mm. Mezi velké výhody patří odolnost vůči UV záření a pozinkovaný hrot odolný vůči korozi.
 
od 282,89 Kč/bal s DPH

Štítová lišta Onduline

Onduline Štítová lišta Onduline
Onduline Štítová lišta je vyrobená z kvalitního bitumenu vyztuženého celulózovými vlákny a tvrzeného pryskyřicí. Slouží jako estetické ukončení a ochrana štítu střechy.
 
od 120,89 Kč/ks s DPH
 

Úžlabí Onduline

Onduline Úžlabí Onduline
Onduline Úžlabí je vyrobeno z kvalitního bitumenu vyztuženého celulózovými vlákny a tvrzeného pryskyřicí. Aplikuje se na místo setkání dvou střešních rovin pro ochranu a lepší estetiku střechy.
 
od 261,13 Kč/ks s DPH

Vlnová výplň Onduline

Onduline Vlnová výplň Onduline
Onduline Vlnová výplň je vyrobená ze síťovaného pěnového polyetylenu odolného vůči povětrnostním vlivům. Slouží k uzavření a utěsnění profilu střešní krytiny a vlnitých desek Onduline, brání prostupu vody a prachu do střešního prostoru.
 
od 48,35 Kč/ks s DPH
 
 

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Střešní krytina    Onduline