a Střešní krytina - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Střešní krytina
 

Střešní krytina

 
Pokračujte v nákupu:   Tegola   |   IKO - šindel   |   Onduline   |   Gutta   |   Bitumenový šindel Guttatec   |   Doplňky k šindelům

Střecha je stavební konstrukce nad chráněným (vnitřním) prostředím, vystavená přímému působení atmosférických vlivů, tzn. zejména slunečnímu záření, dešti, sněhu a větru. Střešní krytina musí chránit vnitřní prostředí v zimě před chladem a v létě před nadměrným teplem. Při návrhu střechy je třeba brát v úvahu umístění celého objektu a parametry vnějšího prostředí, zasazení do terénu (např. otevřená krajina), parametry vnitřního prostředí (podle typu provozu apod.) a geometrický tvar střechy (sklon střechy, typ a členitost střechy). V nabídce našeho obchodu naleznete širokou škálu produktů pro pokrytí Vaší střechy podle Vašich představ.


Produkty v kategorii Střešní krytina

 
vše                            
 
Řazení:      Cena:  1 | 2další ››

Asfaltový šindel Tegola Top Rectangular

Střešní krytina Asfaltový šindel Tegola Top Rectangular
Asfaltový šindel Tegola Top Traditional ve tvaru obdélníku z vysoce kvalitního oxidovaného asfaltu je vhodný především na šikmé střechy méně namáhaných budov v mírných oblastech. Bezpečný sklon střechy je 18 °.
 
od 246,84 Kč/m2 s DPH

Asfaltový šindel Tegola Master P

Střešní krytina Asfaltový šindel Tegola Master P
Asfaltový šindel Tegola Master P je laminovaný vícevrstvý šindel s plastickým povrchem vyrobený z vysoce kvalitního APP modifikovaného asfaltu s hluboce zalisovaným keramickým granulátem. Bezpečný sklon střechy je 20 °.
 
od 277,82 Kč/m2 s DPH
 

Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular

Střešní krytina Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular
Asfaltový šindel Tegola Premium Rectangular ve tvaru obdélníku je vyrobený z kvalitního oxidovaného asfaltu a jeho největší předností je nepřekonatelná pevnost a flexibilita. Je vhodný na šikmé střechy i v těch nejnáročnějších podmínkách.
 
od 322,34 Kč/m2 s DPH

IKO - Superglass - 3 tab, asfaltové šindele

Střešní krytina IKO - Superglass - 3 tab, asfaltové šindele
Asfaltové šindele Iko Superglass - 3 TAB, tvar obdélník
 
od 303,19 Kč/m2 s DPH
 

Deska Onduline

Střešní krytina Deska Onduline
Onduline Classic original je mimořádně kvalitní střešní a obkladová vlnitá krytina o tloušťce 3 mm vyrobená z organických vláken. Střešní krytina je vhodná pro hospodářské i rekreační stavby a občanskou výstavbu.
 
od 186,22 Kč/m2 s DPH

Hřebenáč Onduline

Střešní krytina Hřebenáč Onduline
Onduline Hřebenáč je vyrobený z kvalitního bitumenu o tloušťce 3 mm. Slouží jako doplněk k vlnitým deskám značky Onduline. Díky pružnosti materiálu je vysoce přizpůsobivý všem střechám a jejich sklonům.
 
od 301,27 Kč/ks s DPH
 

Hřeby Onduline s PVC hlavou

Střešní krytina Hřeby Onduline s PVC hlavou
Onduline Hřeby s PVC hlavou jsou střešní hřeby s celoplastovou hlavou o celkové délce 65 mm a průměru 2,8 mm. Mezi velké výhody patří odolnost vůči UV záření a pozinkovaný hrot odolný vůči korozi.
 
od 282,89 Kč/bal s DPH

Štítová lišta Onduline

Střešní krytina Štítová lišta Onduline
Onduline Štítová lišta je vyrobená z kvalitního bitumenu vyztuženého celulózovými vlákny a tvrzeného pryskyřicí. Slouží jako estetické ukončení a ochrana štítu střechy.
 
od 120,89 Kč/ks s DPH
 

Úžlabí Onduline

Střešní krytina Úžlabí Onduline
Onduline Úžlabí je vyrobeno z kvalitního bitumenu vyztuženého celulózovými vlákny a tvrzeného pryskyřicí. Aplikuje se na místo setkání dvou střešních rovin pro ochranu a lepší estetiku střechy.
 
od 261,13 Kč/ks s DPH

Vlnová výplň Onduline

Střešní krytina Vlnová výplň Onduline
Onduline Vlnová výplň je vyrobená ze síťovaného pěnového polyetylenu odolného vůči povětrnostním vlivům. Slouží k uzavření a utěsnění profilu střešní krytiny a vlnitých desek Onduline, brání prostupu vody a prachu do střešního prostoru.
 
od 48,35 Kč/ks s DPH
 

Hřeby S Gutta

Střešní krytina Hřeby S Gutta
Gutta hřeby S - speciální hřeby z nerezavějící oceli se samotěsnící podložkou.
 
od 150,35 Kč/bal s DPH

Distanční podložka Guttapral a Guttanit

Střešní krytina Distanční podložka Guttapral a Guttanit
Vhodné pro upevnění průsvitných desek Guttapral a Guttanit
 
od 134,83 Kč/bal s DPH
 
 
1 | 2další ››

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Střešní krytina