a Odvodňovací systémy - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Odvodňovací systémy
 

Odvodňovací systémy

 
Pokračujte v nákupu:   Terče pod dažbu   |   Odvodňovací žlaby a mříže   |   Drenážní trubky

Produkty v kategorii Odvodňovací systémy

 
vše             
 
Řazení:      Cena:  1 | 2 | 3další ››

Podložka k terči pod dlažbu

Odvodňovací systémy Podložka k terči pod dlažbu
Dakota podložky k terči pod dlažbu jsou určené pro vyrovnávání výškového rozdílu a vymezení nerovností. Rektifikační podložky se nasazují na terče pod dlažbu, které jsou určené pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad.
 
od 5,18 Kč/ks s DPH

Terč pod dlažbu plastový

Odvodňovací systémy Terč pod dlažbu plastový
Dakota plastové terče pod dlažbu s vymezovacími trny jsou určeny pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad. Umožňují pevné rozebíratelné spojení dlaždic libovolného rozměru a tloušťky.
 
od 6,79 Kč/ks s DPH
 

Odvodňovací žlab Pegasus

Odvodňovací systémy Odvodňovací žlab Pegasus
Odvodňovací žlab Pegasus je vyroben ze stabilizovaného polypropylenu a je určený pro odvodnění dešťové vody z chodníků, pěších zón, dvorků, ploch okolo bazénů, prostor s příležitostným pojezdem osobních automobilů atd.
 
od 120,04 Kč/ks s DPH

Žlab Taurus

Odvodňovací systémy Žlab Taurus
Akce
Žlab Dakota Taurus v provedení z polyetylenu s vysokou hustotou je odolný široké řadě kyselin, solí a karbidů. Může být použit pro odtok vody v blízkosti silnic, parkovišť, pěších zón atd. Dále také na místech , kde je nutná vysoká záruka hygieny.
 
od 241,98 Kč/ks s DPH
 

Block systém

Odvodňovací systémy Block systém
Dakota Block systém je určen pro odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Block systém zabraňuje případnému posunu mříží v kanálku a brání případnému snadnému odcizení mříží.
 
od 84,17 Kč/ks s DPH

Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus

Odvodňovací systémy Koncovka pro odvodňovací žlab Taurus
Tyto koncovky, záslepky a redukce jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Taurus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 46,16 Kč/ks s DPH
 

Výztužný profil

Odvodňovací systémy Výztužný profil
Výztužný profil je určený pro odvodňovací žlaby Taurus jakékoliv velikosti. V místech s předpokládaným vyšším provozem těžších vozidel se doporučuje opatřit hrany žlabů výztužným profilem.
 
od 168,32 Kč/ks s DPH

Koncovka na odvodňovací žlab Pegasus

Odvodňovací systémy Koncovka na odvodňovací žlab Pegasus
Tyto koncovky a záslepky jsou určené pro použití na odvodňovací žlaby Dakota Pegasus. Záslepky jsou určené pro úplné zaslepení žlabu na jeho začátku. Na konec žlabu se poté nasazuje koncovka, u které se odřízne otvor potřebné šíře pro odtok.
 
od 97,10 Kč/ks s DPH
 

Mříž žlabu - litina

Odvodňovací systémy Mříž žlabu - litina
Dakota litinové mříže žlabu jsou vyrobené z litiny a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Litinové mříže splňují třídu únosnosti B125 (12,5 tun), C250 (25 tun) a D400 (40 tun).
 
od 639,61 Kč/ks s DPH

Mříž žlabu z PP Antitacco

Odvodňovací systémy Mříž žlabu z PP Antitacco
Dakota Antitacco mříže žlabu z PP jsou vyrobené z polypropylenu a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 186,45 Kč/ks s DPH
 

Mříž žlabu pozink

Odvodňovací systémy Mříž žlabu pozink
Dakota pozinkované mříže žlabu jsou vyrobené z pozinkované oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Rošty jsou vysoce odolné proti nepříznivým klimatickým podmínkám a jsou vhodné pro interiér i exteriér.
 
od 224,01 Kč/ks s DPH

Mříž žlabu příčková

Odvodňovací systémy Mříž žlabu příčková
Dakota příčkové mříže žlabu jsou vyrobené z pozinkované oceli a jsou určeny pro Dakota odvodňovací žlaby Pegasus a Taurus. Příčkové mříže splňují třídu únosnosti B125 (12,5 tun) a C250 (25 tun). Jsou dostupné ve 2 velikostech ok (33 x 11 mm; 33 x 33 mm).
 
od 809,21 Kč/ks s DPH
 
 
1 | 2 | 3další ››

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Odvodňovací systémy