a Pásy Mirelon - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Kročejové izolace - Mirelon    Pásy Mirelon
 

Pásy Mirelon

 

Materiál Mirelon je nezesítěný pěnový polyetylen s uzavřenou buněčnou strukturou, který se používá ve stavebnictví k široké škále zateplení. Mirelon disponuje vlastnostmi jakými jsou pružnost, nenasákavost, snadná opracovatelnost, chemická odolnost, neničí životní prostředí,hygienicky nezávadný a nezapáchá.


Produkty v kategorii Pásy Mirelon

 
vše             
 
Řazení:      Cena: 

Mirelon páska s folií

Pásy Mirelon Mirelon páska s folií
Mirelon Dilatační páska s folií je vyrobená z polyetylenové pěny slouží k vytvoření prostoru pro dilataci neboli rozpínání podlahy, vhodná je především pod těžké betonové podlahy. Fólie poté zabraňuje zatékání anhydritu a betonu pod izolaci.
 
od 6,72 Kč/m s DPH

Mirelon páska

Pásy Mirelon Mirelon páska
Mirelon Dilatační páska vyrobená z polyetylenové pěny slouží k vytvoření prostoru pro dilataci neboli rozpínání podlahy. Disponuje výbornými akusticky i tepelně izolačními vlastnostmi a je tak ideální pro kombinaci s kročejovou izolací.
 
od 3,99 Kč/m s DPH
 

Mirelonové pásy

Pásy Mirelon Mirelonové pásy
Akce
Mirelon Kročejová izolace v pásech je vyrobena z polyetylenové pěny s uzavřenou buněčnou strukturou. Disponuje výbornými akusticky i tepelně izolačními vlastnostmi a je tak vhodná jako kročejová i tepelná izolace pod podlahu.
 
od 11,34 Kč/m2 s DPH

Polyetylenová folie SUNFLEX FOAM

Pásy Mirelon Polyetylenová folie SUNFLEX FOAM
Akce
Český výrobek
Fólie z pěnového polyetylenu je vynikajícím řešením pro srovnání nerovných základových povrchů v případě plovoucích podlah, desek nebo pásů z tvrdého dřeva.Díky reflexní vrstvě nám odvádí teplo zpět k vytápěnému prostoru a snižuje tepelné ztráty podlahou
 
od 53,53 Kč/m2 s DPH
 
 

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Kročejové izolace - Mirelon    Pásy Mirelon