Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Hydroizolace
 

Hydroizolace

 

Hydroizolace můžeme rozdělit podle toho, kde se ve stavbě nacházejí. Stavby jsou vystaveny působením vody v různých podobách, ať již se jedná o povrchovou nebo podpovrchovou vodu. Účelem hydroizolace je zamezit škodlivým účinkům vody na jednotlivé části stavby.
Vhodně zvolená hydroizolace a její správná realizace jsou důležité faktory ovlivňující životnost celé stavby. Hydroizolace dělíme podle umístění ve stavbě. Nejdůležitější hydroizolací je nepochybně hydroizolace střechy, což je nejdůležitější součást každé stavby. Dále je to hydroizolace stěn, které rozlišujeme na hydroizolace vnější stěnové konstrukce v nadzemní a podzemní části objektu a hydroizolace stěnové konstrukce vnitřní.


Produkty v kategorii Hydroizolace

 
vše                       
 
Řazení:      Cena: 

Asfaltová lepenka A330

Hydroizolace Asfaltová lepenka A330
Český výrobek
Asfaltové pásy typu A, pás je určen pro dočasná izolační opatření a dále jako separační a ochranná vrstva ve stavebnictví.
 
od 19,97 Kč/m2 s DPH

Oxidovaný pás typ R

Hydroizolace Oxidovaný pás typ R
Český výrobek
Asfaltové pásy typu R, pás je možné použít jako dočasné izolační opatření, separační nebo doplňková izolační vrstva. Pás je možné použít i proti zemní vlhkosti, ale v kombinaci s nátěry horkým asfaltem.
 
od 37,27 Kč/m2 s DPH
 

V 60 S35 - IPA

Hydroizolace V 60 S35 - IPA
IPA - hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu se skelnou vložkou. Použití - pro hydroizolaci spodní stavby proti zemní vlhkosti a gravitační vodě, vícevrstvé hydroizolace střech
 
od 110,35 Kč/m2 s DPH

Jednosložková hydroizolace Den Braven Koupelna

Hydroizolace Jednosložková hydroizolace Den Braven Koupelna
Novinka
Český výrobek
Jednosložková polotekutá hydroizolace vhodná do koupelen, toalet, sklepů, kuchyní....
 
od 347,15 Kč/bal s DPH
 

Jednosložková hydroizolace Den Braven Exteriér

Hydroizolace Jednosložková hydroizolace  Den Braven Exteriér
Český výrobek
jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze, vhodná pro použití v interiéru i exteriéru. Použití pro balkony, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, sklepy, prádelny........
 
od 374,52 Kč/bal s DPH
 

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Hydroizolace