a Hydroizolace - Vaše Stavebniny
Nabízíme
Značky
Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Hydroizolace
 

Hydroizolace

 

Hydroizolace můžeme rozdělit podle toho, kde se ve stavbě nacházejí. Stavby jsou vystaveny působením vody v různých podobách, ať již se jedná o povrchovou nebo podpovrchovou vodu. Účelem hydroizolace je zamezit škodlivým účinkům vody na jednotlivé části stavby.
Vhodně zvolená hydroizolace a její správná realizace jsou důležité faktory ovlivňující životnost celé stavby. Hydroizolace dělíme podle umístění ve stavbě. Nejdůležitější hydroizolací je nepochybně hydroizolace střechy, což je nejdůležitější součást každé stavby. Dále je to hydroizolace stěn, které rozlišujeme na hydroizolace vnější stěnové konstrukce v nadzemní a podzemní části objektu a hydroizolace stěnové konstrukce vnitřní.


Produkty v kategorii Hydroizolace

 
vše                       
 
Řazení:      Cena: 

Oxidovaný pás typ R

Hydroizolace Oxidovaný pás typ R
Český výrobek
Asfaltové pásy typu R, pás je možné použít jako dočasné izolační opatření, separační nebo doplňková izolační vrstva. Pás je možné použít i proti zemní vlhkosti, ale v kombinaci s nátěry horkým asfaltem.
 
od 54,- Kč/m2 s DPH

V 60 S35 - IPA

Hydroizolace V 60 S35 - IPA
IPA - hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu se skelnou vložkou. Použití - pro hydroizolaci spodní stavby proti zemní vlhkosti a gravitační vodě, vícevrstvé hydroizolace střech
 
od 150,72 Kč/m2 s DPH
 

Den Braven Jednosložková hydroizolace KOUPELNA

Hydroizolace Den Braven Jednosložková hydroizolace KOUPELNA
Novinka
Český výrobek
Den Braven Jednosložková hydroizolace KOUPELNA je již hotová polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu.
 
od 333,08 Kč/ks s DPH

Den Braven Jednosložková hydroizolace EXTERIÉR

Hydroizolace Den Braven Jednosložková hydroizolace EXTERIÉR
Český výrobek
Den Braven Jednosložková hydroizolace EXTERIÉR je již hotová jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu.
 
od 359,04 Kč/ks s DPH
 
 

 

Nacházíte se:   Vaše Stavebniny    Hydroizolace